TEDi Eğitim ve Danışmanlık

 

Ümit ÜNKER

Kurucu ve Genel Müdür

Eğitmen


Yeni Yüzyıl Üniversitesi ”İletişim Yönetimi Yüksek Lisansı” programında akademik öğrenimini tamamlamıştır. Ayrıca Özyeğin Üniversitesi ”Girişimcilik Yüksek Lisansı” programında da özel öğrencidir.
Ümit ÜNKER Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak devam ettirmiştir.
Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.
Ayrıntı İçin Tıklayınız.
 

Ahmet YARDIMCI

EĞİTMEN VE DANIŞMAN


Vakıfbank, Mercedes, Halkbank v.b. gibi firmalara verilen hizmet sürecinde danışman/eğitmen olarak görev yapan, kurumlara sunduğu konsept ve teknoloji konusundaki danışmanlık ve eğitim hizmetlerine kişisel gelişim eğitimlerini de katmış oldu.
Ayrıntı İçin Tıklayınız.

Buyçe NARTER

EĞİTMEN VE DANIŞMAN


Narter, kurumsal firmalara müşteri ilişkileri, satış, kişisel gelişim ve yönetim sistemleri konularında eğitimler vermekte, aynı zamanda da uzmanlığı kapsamındaki konularda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Ayrıntı İçin Tıklayınız.

Nayile CIRCIR

EĞİTMEN VE DANIŞMAN


Satış alanında bir çok ödül almış;‘’Değer Odaklı Satış ve Mükemmel Müşteri Memnuniyeti’’ konularında TEDi Eğitim Ve Danışmanlık şirketinde Eğitmen Ve Danışman olarak görev yapmaktadır.

Ayrıntı İçin Tıklayınız.

Fatih M. EYİOĞLU

EĞİTMEN VE DANIŞMAN


İktisat ve İşletme konusunda eğitimler aldı. 20 yıllık profesyonel iş hayatında, Kurumsal ve Bireysel pazarda kurumların markalaşması, konuşma teknikleri, saha yönetimi ve satış süreçleri konusunda eğitimler verdi.

Ayrıntı İçin Tıklayınız.